top of page
THE JOURNEY OF GROWTH (3).png

VEDENÁ MEDITACE VDĚČNOSTI

Vstup se mnou do vedené meditace vděčnosti.

Vděčnost nám pomáhá vidět to, co v životě máme, místo toho, co nemáme. Čím více budeš rozdávat vděčnost, tím více zázraků k tobě bude přicházet. Být vděčný odtsraňuje stres, zlepšuje spánek a činí nás o 25% šťastnějšími. Meditaci můžeš opakovat kdykoliv, i několikrát denně.

VEDENÁ MEDITACE A SETKÁNÍ S TVOJÍ NEJZÁŘIVĚJŠÍ A NEJLEPŠÍ VERZÍ

Vstup se mnou do kvantové meditace a potkej svojí nejzářivější a nejlepší verzí tebe.

Meditaci můžeš opakovat kdykoliv budeš cítit, že potřebuješ vedení, moudrost a jasnost.

VEDENÁ KVANTOVÁ MEDITACE A POSUN DO TVÉ PERFEKTNÍ REALITY!

Vstup se mnou do kvantové meditace a posuň si svoji realitu, přesně tam kde si dokážeš přitáhout vše po čem toužíš a žít přesně takový život, jaký je tobě nejvíce přínosný. Meditaci můžeš opakovat každé 3 týdny tak dlouho, dokud Ty sám nepocítíš změny ve tvé fyzické realitě.

VEDENÁ MEDITAČNÍ HYPNÓZA A PROGRAMOVÁNÍ TVÉHO PODVĚDOMÍ PŘITÁHNOUT SI COKOLIV

Vstup se mnou do meditační hypnózy, která je určena k naprogramování Tvé podvědomé mysli tak, aby jsi byl schopen přitáhnout cokoliv, co si přeješ ve svém životě mít. Meditaci opakuj každý den po dobu 30 dnů pro nejlepší výsledky, ale někteří jedinci mohou zjistit, že pro ně lépe funguje po 60 až 90 dnech.

VEDENÁ KVANTOVÁ MEDITACE A POSUN DO NEJELPŠÍ VERZE TEBE!

Vstup se mnou do kvantové meditace a přesuň se do nejlepší verze tebe, přesně takové, která Ti dokážeš přitáhout vše po čem toužíš a žít přesně takový život, jaký je tobě nejvíce přínosný. Meditaci můžeš opakovat každé 3 týdny tak dlouho, dokud Ty sám nepocítíš změny ve tvé fyzické realitě. 

bottom of page